Štěňátka

Dne 02.12.2019 se v naší chovatelské stanici narodilo 7 štěňátek! Ještě hledáme rodinu pro 1 černého chlapečka a 1 černou holčičku!
Pyšnou mámou štěňátek se stala Deila Laros Texas, dcera našeho foxredího úžasňáka Jacka a nádherné feny O´Meggy Sarblet.

Ženicha jsme Deile vybírali poměrně dlouho a nakonec volba padla na krásného, mladého, žlutého psa jménem Damascus Gold Onyx Queen´s Joy – informace o otci štěňátek níže na stránce.

Zdraví: Oba rodiče jsou HD A, ED 0, OCD ramen – clear, oba mají nůžkový skus, jsou plnochrupí, mají perfektní/typické labradoří povahy! Oba rodiče jsou dále nadstandardně testování na genetická onemocnění, která se u labradorů vyskytují, takže víme, že žádné ze štěňátek neonemocní EIC, HNPK, Prcd/PRA, CNM, DM ani SD2!

Všichni, kteří nás znají ví, že Jack je pes s velkým „P“ a moje obrovská láska, splněný sen. Meggy je zlatíčko, fena, která mi ukázala svět výstav a chuť výhry…když se před lety 18.12. narodil můj vysněný vrh /Jack se stal poprvé otcem/ a na svět vykoukla krásná černá fenečka, bylo úplně jasné, že zůstane doma…dostala jméno Deila a vyrostla z ní milující, oddaná, vyrovnaná  černá kráska, za kterou jsem neskutečně vděčná. Když se nyní Deilinka stává matkou, Jack dědečkem a Meggy babičkou, člověk jen kouká, jak ten čas utíká… Jestli nějaké štěňátko zůstane doma zatím vůbec není jasné, každopádně pro všechny psí dětičky chceme jen ty úžasné a milující rodiny, kde se naši odchovanečci budou mít dobře, a kde budou mít každodenní péči a lásku!

Odběr štěňátek bude možný na konci ledna nebo dle dohody o něco později. Štěňátka budou odcházet očkovaná, několikrát odčervená, čipovaná, s kupní smlouvou, startovacím balíčkem, průkazem původu, cestovním pasem(mezinárodní očkovací průkaz).


Štěňátka mají 4 týdny…Krásně přibírají (už mají 2,5-3kg), sami začínají papat kaše a granulky, běhají, hrajou si, mají za sebou další veterinární kontrolu, odčervení. Povahově jsou to obrovští kontaktní mazlíci, jsou velice hodní. Mají krásné hlavy, veliké kulaté očička a silné kostry.

Volnou máme poslední holčičku a jednoho chlapečka!

I´m Ideal Boy-Ice-T Laros Texasčerný pes – zelená stužkaVOLNÝ!
– pro pejska hledáme rodinu bez výstavních ambicí, pejsek je povahově úžasňák, největší z vrhu, zdravý, bohužel nemá 100% nůžkový skus, což mu v životě nevadí, ale do chovu pravděpodobně nebude moct jít. Skus se může po přezubení srovnat, ale jelikož si tímto nejsme 100% jisti, pejska bychom rádi prodali do rodiny jako mazlíčka.

Více informací ráda sdělím po telefonu či při návštěvě Ice-Tho.

I´m Champion-Inky Laros Texasčerný pes – modrá stužkapředběžná rezervace

I´m Inflagranti-Onyx Laros Texas černý pes – šedá stužkarezervace

Isadora Black Laros Texasčerná fena – žlutá stužkaVOLNÁ! – Dorynka je standardní fena vhodná do chovu i k výstavám či loveckým zkouškám, není to pro nás však podmínkou.

Inna Jessica Amelie Laros Texasčerná fena s bílou náprsenkoutm.růžová stužkapředběžná rezervace

Izzy Queen Laros Texasčerná fena – červená stužkarezervace

Indiana Sweet Rose Laros Texas černá fena – sv.růžová stužkarezervace

 


Miminka 3.den:

Informace o mámě vrhu Deilenaleznete zde.

Informace o tátovi vrhu: Damascus Gold Onyx Queen´s Joy

rodiče: o: Caer Bren Mcleod, m: Chelsea New Hope Queen´s Joy

HD A , ED 0, OCD ramen negat.

HNPK – cler, EIC – carrier, eyes – clear, Prcd/PRA – clear, DM – clear

res.CAC

OVVR I.cena, nos 4

Fotografie Onyxe:

Ilustrační foto našich štěňátek…Štěňátka od nás odcházejí nejdříve po dosažení věku osmi týdnů.

Při odběru je štěněcí miminko několikrát řádně odčerveno, má základní štěněcí očkování, je čipováno/tetováno, má vystavený PP, europas. S každým štěňátkem dostanete kupní smlouvu a malý dárkový balíček s krmivem na prvních pár dní a hračkou, kterou má štěňátko rádo, aby pro něj byl přechod do nového prostředí co nejjednodušší.

Všichni drobečci odcházejí do svých domovů řádně vymazlení, socializovaní, zvyklí na běžný chod domácnosti (vysavač, děti, návštěvy, ostatní psi…), se základními hygienickými návyky, zvyklí na pobyt doma a pokud to počasí dovolí, tak i ve venkovním výběhu.

Chovatelský servis a jakákoli pomoc s výchovou, výstavami, uchovněním, atd. je samozřejmostí. Uchovnění Vašeho štěňátka však není podmínkou.      

Pro naše štěňátka vždy pečlivě vybíráme milující rodiny s vhodnými podmínkami, kde se budou mít drobečci dobře!

Komentáře jsou uzavřeny.

  • TOPlist